واکنش برانکو به حضور برادرش در پرسپولیس

ساخت وبلاگ
چکیده : وبسایت رسمی برنامه نود - برانکو در دفاع از حضور برادرش روی نیمکت پرسپولیس، توضیحات جالبی داد.  به گ... با عنوان : واکنش برانکو به حضور برادرش در پرسپولیس بخوانید :
واکنش-برانکو-به-حضور-برادرش-در-پرسپولیس

وبسایت رسمی برنامه نود - برانکو در دفاع از حضور برادرش روی نیمکت پرسپولیس، توضیحات جالبی داد.

 به گزارش وبسایت نود، با کنار رفتن یکی از دستیارهای برانکو، پرسپولیس چالش جدیدی را پیش روی دارد. سرتن چوک که نقش پررنگی در روزهای خوب پرسپولیس داشت، از این تیم کنار رفت تا برانکو دنبال دستیار جدیدی باشد. همین کافی بود تا اسامی زیادی به عنوان جانشینان چوک مطرح شوند. ولی در اقدامی عجیب، از دو روز قبل نام زلاتکو، برادر برانکو ایوانکوویچ مطرح شد. اتفاقی که بیشتر شبیه به شایعات رسانه‌ای بود و انتظار می‌رفت که خیلی زود تکذیب شود. ولی برانکو در کنفرانس مطبوعاتی امروز، این موضوع را تایید کرد. برانکو در واکنش به انتقاداتی که از این انتخاب شده، از برادرش حمایت کرد و گفت: «انتقادات همیشه است. او بعد از برق شیراز در شهر وارتکس، مدیر مدرسه فوتبال ما بود و قهرمانی کسب کرد و بیش از ۳۰ سال تجربه مربیگری دارد. یک سال برق شیراز بود و موفق شد تیم را در لیگ برتر نگه دارد و سال بعد از او برق به لیگ دسته یک سقوط کرد».

انتظار می‌رفت که برانکو در حمایت از برادرش، حداقل با دست پر آمده باشد. ولی در صحبت‌های برانکو مشخص شد که کارنامه برادرش در فوتبال، چیزی بیشتر از سوابقی نیست که در رسانه‌ها منتشر شده بود. برانکو در تایید کارنامه زلاتکو ایوانکوویچ به حفظ برق شیراز در لیگ برتر اشاره کرد و تایید کرد که از آن سال تا به حال در تیم دیگری سرمربیگری نکرده و فقط مدیریت مدرسه فوتبال خود برانکو را به عهده داشته است.


برچسب‌ها: برانکو, برادر ...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : دوشنبه 27 آذر 1396 ساعت: 21:50