تبعات شکست پرسپولیس مقابل صنعت نفت

ساخت وبلاگ
چکیده : به گزارش مشرق، او گفته بود این دیدار برایش اهمیت خاصی دارد و از این رو، باید صبر کند و پس از این دی... با عنوان : تبعات شکست پرسپولیس مقابل صنعت نفت بخوانید :

به گزارش مشرق، او گفته بود این دیدار برایش اهمیت خاصی دارد و از این رو، باید صبر کند و پس از این دیدار به باشگاه برود تا برگه‌های تمدید قراردادش را به امضا برساند. بعد از این حذف از تورنمنت حذفی یاد کرد.

سکه‌ها پرید

از کمپ نفت، اخبار جالبی به گوش می‌رسید. گویا هیئت‌مدیره قصد داشت در صورت کسب پیروزی و صعود به نیمه‌نهایی حذفی، به بازیکنان سکه به عنوان پاداش بدهد. این خبری بود که یکی از نزدیکان به تیم در اختیارمان قرار داد. او گفت: «به بازیکنان اصلی قرار بود 2 سکه و به بازیکنان ذخیره یک سکه داده شود.» اما پرسپولیس در عین ناباوری، بازی را به صنعت نفت باخت و از جام ‌حذفی کنار رفت. به همین خاطر، سکه‌ها و پاداش صعود هم پرید.

گودبای‌پارتی خراب شد

پرسپولیسی‌ها می‌خواستند با یک پیروزی شیرین و رسیدن به نیمه‌نهایی جام‌ حذفی با سرتن چوک مربی کروات تیم‌شان و دستیار برانکو خداحافظی کنند اما صنعت نفت آبادان چنین اجازه‌ای به سرخپوشان نداد. چوک فکرش را هم نمی‌کرد بازی به 120 دقیقه بکشد چه برسد به آنکه این دیدار به سود تیم آبادانی تمام شود. به هر حال با شکست خوردن پرسپولیس، جشن خداحافظی یا به قول فرنگی‌ها، گودبای‌پارتی سرتن چوک نیز خراب شد. او می‌خواست بعد از این بازی، به سمت سکوها رفته و یک خداحافظی شیک و به یادماندنی داشته باشد اما شرایط به گونه دیگری رقم خورد.

تمدید قرارداد در بن‌بست

موضوع مهم دیگر نیز تمدید قرارداد بود. برانکو می‌خواست بعد از همین بازی، قراردادش را تمدید کند و تمدید قراردادش تا پایان فصل هجدهم، با شیرینی خاصی همراه باشد ولی شکست در حذفی، همه برنامه‌ها و نقشه‌های برانکو را به هم ریخت و تمدید به بن‌بست رسید. برانکو بعد از این اتفاقات در مواجهه با تماس یکی از مسئولان باشگاه به آنها اعلام کرد دیگر حاضر نیست در شرایط فعلی قرارداد را امضا کند و بهتر است در این مورد، هفته آینده و بعد از بازی با فولاد خوزستان تصمیم‌گیری و صحبت کنند.

آپشن‌ها سوخت

موضوع مهم دیگری نیز در این میان وجود داشت. اگر پرسپولیسی‌ها قهرمان حذفی می‌شدند، رقم نسبتاً خوبی، یعنی 15 درصد از قرارداد اصلی‌شان به عنوان پاداش به قرارداد اضافه می‌شد. این آپشن روی قرارداد همه بازیکنان دیده می‌شد اما به همین سادگی و با از دست دادن اولین قهرمانی، آپشن‌ها هم سوخت. حالا نگرانی بازیکنان اینجاست که باشگاه به دنبال جریمه آنها به خاطر این حذف زودهنگام باشد!

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : جمعه 1 دی 1396 ساعت: 0:13