شکایت دردسرساز برای پرسپولیس؛ تهدید به سقوط

ساخت وبلاگ
چکیده : ه گزارش "ورزش سه"، فرناندو گابریل، هافبک برزیلی سابق پرسپولیس که در لیگ چهاردهم و با نظر حمید درخشان... با عنوان : شکایت دردسرساز برای پرسپولیس؛ تهدید به سقوط بخوانید :
ه گزارش "ورزش سه"، فرناندو گابریل، هافبک برزیلی سابق پرسپولیس که در لیگ چهاردهم و با نظر حمید درخشان به جمع سرخپوشان اضافه شده بود، در انتهای آن فصل با توجه به مشکلات اخلاقی و حرفه‌ای از سوی برانکو ایوانکوویچ در لیست مازاد قرار گرفت.


این بازیکن بعد از آن با توجه به عدم پرداخت مطالبات خود علیرغم پیگیری صورت گرفته، به دسته پایین‌تر قرار داده است.


روزبه وثوق احمدی، رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در اینباره گفته: در پرونده شکایت فرناندو گابریل باشگاه  پرسپولیس به دلیل عدم اجرای رای قبلی به مبلغ ۱۰ هزار فرانک سوئیس محکوم شده است. آنها در صورتی که ظرف ۳۰ روز پول گابریل را ندهند ۶ امتیاز به صورت اتوماتیک وار از باشگاه پرسپولیس کسر خواهد شد.


وی در مورد اینکه در صورت بی‌توجهی باشگاه چه عواقبی در انتظار سرخ‌ها خواهد بود گفت: اگر خدای نکرده ۶ امتیاز کسر شد و باز هم پولی پرداخت نشود آن زمان احتمال سقوط پرسپولیس به دسته پایین‌تر هم وجود خواهد داشت.


دیگر بازیکنی که اکنون پرسپولیس را با خطر سقوط و کسر امتیاز می‌کند پرونده مربوط به لوکا ماریچ است. مدافع کروات سابق سرخپوشان که از حیث فنی عملکرد خوبی از خود به جا گذاشت و بعد از ترک این باشگاه اکنون از این تیم مبلغ 75 هزار دلار طلبکار است. با این حال این بازیکن نیز تاکنون نتوانستند مطالبات خود را در این زمینه دریافت کند تا او نیز با توجه به شکایت خود اکنون پرسپولیس را در خطر کسر امتیاز و تهدید سقوط به دسته پایین‌تر قرار دهد.


باشگاه پرسپولیس باید تا ۱۹ ژانویه مبلغ بدهی لوکا ماریچ بازیکن سابق باشگاهش را نیز بپردازد و اگر تا تاریخ اعلام شده این پول داده نشود آن وقت پرونده این بازیکن به کمیته انضباطی FIFA خواهد رفت تا جرایم دیگر لحاظ شود.


طلب 145 هزار دلاری دو بازیکن سابق پرسپولیس که مورد تایید فیفا قرار گرفته‌، با توجه به شکست‌های قبلی این باشگاه در فیفا می‌تواند حساسیت بزرگی را شکل دهد و در صورتی که پیش از حکم فیفا موفق به دریافت رضایت فرناندو گابریل و لوکا ماریچ نشوند قطعا با این حکم سنگین احتمالی شرایط باشگاه و هواداران بغرنج و غیر قابل تصور خواهد بود.


حمیدرضا گرشاسبی که بعد از حضورش روی صندلی سرپرستی این باشگاه توانست جریمه مالی مربوط به پرونده مهدی طارمی و ریزه اسپور را به سلامت به سود سرخپوشان شکل دهد، اکنون باید در خصوص ماموریت دوم خود تلاش خود را آغاز کرده و باید دید در این راه موفق خواهد شد یا اتفاقی تلخ در انتظار باشگاه خواهد بود.

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : جمعه 1 دی 1396 ساعت: 0:13