مرد بدون شکست

ساخت وبلاگ
چکیده : وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی پرسپولیس در مدت زمان حضور خود در این تیم، هیچ‌گاه مقابل تراکتورسازی... با عنوان : مرد بدون شکست بخوانید :

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی پرسپولیس در مدت زمان حضور خود در این تیم، هیچ‌گاه مقابل تراکتورسازی مغلوب نشده است.

به گزارش خبرنگار وبسایت نود، دو تیم پرسپولیس تهران و تراکتورسازی تبریز، فردا از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه آزادی تهران رودروی یکدیگر قرار خواهند گرفت تا حساس‌ترین بازی هفته هفدهم لیگ برتر را برگزار کنند.

دیدار فردا جدا از تمام حساسیت‌هایی که برای هواداران دو تیم دارد، یک جنگ تمام عیار میان سرمربیان دو تیم نیز خواهد بود. برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس و یحیی گل‌محمدی سرمربی تراکتورسازی هیچ‌کدام نمی‌خواهند بازنده این دیدار باشند و کسب سه امتیاز این بازی برای آنها اهمیت ویژه‌ای دارد.

پرسپولیس تا قبل از پیوستن برانکو به این تیم، در بازی‌های رودرو با حریف تبریزی خود، آمار خوبی نداشت و چند فصلی بود که همواره در تهران و تبریز برابر تراکتورسازی ناکام بود. اما از زمان حضور برانکو در پرسپولیس، دو تیم ۵ بار با یکدیگر روبرو شده‌اند که سرخپوشان تهرانی در هیچ‌کدام از این بازی‌ها بازنده نبوده و توانسته‌اند سه بار حریف خود را مغلوب کنند.

پرسپولیس تحت هدایت برانکو، در دو بازی رفت و برگشت لیگ پانزدهم، ابتدا در بازی رفت تراکتورسازی را با تک گل جری بنسون در تبریز مغلوب کرد تا بعد از ۷ سال موفق به شکست دادن این تیم در تبریز شده باشد. بازی برگشت دو تیم نیز در تهران با نتیجه مساوی ۱-۱ خاتمه یافت. در آن بازی رامین رضاییان و محمد ایرانپوریان برای پرسپولیس و تراکتورسازی گلزنی کردند.

فصل بعد از آن نیز پرسپولیس موفق به ثبت همین آمار شد. با این تفاوت که بازی رفت دو تیم در تبریز با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یافت و پرسپولیس در بازی برگشت که از مهم‌ترین بازی‌های فصل نیز بود، موفق شد قاطعانه و با سه گل مهدی طارمی، رامین رضاییان و وحید امیری تراکتورسازی را شکست بدهد.

در این فصل نیز به مانند دو فصل گذشته، دیدار رفت دو تیم در تبریز برگزار شد که در این بازی پرسپولیس موفق شد با دو گل منشا و کامیابی‌نیا در مقابل تک گل حاتمی، با نتیجه ۲-۱ تراکتورسازی را شکست بدهد تا به این ترتیب تا قبل از بازی فردا که دیدار برگشت این فصل است، آمار برانکو در مقابل تراکتورسازی از ۵ بازی، ۳ برد و دو تساوی باشد.

البته در سوی دیگر میدان نیز یحیی گل‌محمدی به مانند رقیب خود، مقابل پرسپولیس همواره نتایج خوبی گرفته و در تمام رویارویی‌های خود با پرسپولیس تنها یک شکست در کارنامه خود دارد که آن هم مربوط به دیدار رفت پرسپولیس و تراکتورسازی در فصل جاری است که نخستین شکست یحیی مقابل سرخپوشان تهرانی محسوب می‌شود.

حالا باید منتظر ماند و دید در دیدار حساس فردا، کدام مربی موفق‌تر خواهد بود. آیا برانکو به روند شکست ناپذیری خود مقابل تراکتورسازی ادامه خواهد داد یا باز هم یحیی در یک بزنگاه حساس دیگر سد راه پرسپولیس خواهد 

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : پنجشنبه 7 دی 1396 ساعت: 22:04