کامل شدن کلکسیون علیپور؛ راست، چپ، سر

ساخت وبلاگ
چکیده : وبسایت رسمی برنامه نود - تا قبل از بازی با تراکتورسازی، صحبت از این بود که علیپور با پای چپ بیشتر... با عنوان : کامل شدن کلکسیون علیپور؛ راست، چپ، سر بخوانید :

کامل-شدن--راست-چپ-سر

وبسایت رسمی برنامه نود - تا قبل از بازی با تراکتورسازی، صحبت از این بود که علیپور با پای چپ بیشتر از پای تخصصی‌اش گل می‌زند. ولی حالا با ضربه سر هم گل زد تا انتخاب عضوی که با آن ضربه نهایی را می‌زند، غیرقابل پیش‌بینی‌تر هم شود. 

 به گزارش وبسایت نود، گل به تراکتورسازی، چهاردهمین گل این فصل علی علیپور بود. علیپور علاوه بر یازده گلی که در لیگ زده و در صدر جدول گلزنان قرار گرفته، در جام حذفی، سوپرجام و لیگ قهرمانان آسیای این فصل هم گل زده است. نکته جالب از گل‌های علیپور، تنوع به ثمر رسیدن آن است. به طوری که علیپور با سه روش مختلف گل زده است. علی علیپور بیشتر از پای تخصصی، با پای غیرتخصصی گل زده است. علیپور در این فصل هفت گل با پای چپ به ثمر رسانده است. این بازیکن در بازی با ذوب‌آهن، سایپا، سپیدرود، استقلال‌خوزستان و نفت آبادان در لیگ برتر با پای چپ گل زده است. همچنین تنها گل آسیایی‌اش که مقابل الاهلی به ثمر رسیده بود و بازی سوپرجام مقابل نفت تهران هم با پای چپ گل زده است.

در آن سو سپاهان، گسترش‌فولاد، استقلال، نفت آبادان و استقلال‌خوزستان هم مغلوب شوت پای راست علیپور شدند. گل علیپور در جام حذفی مقابل نفت تهران هم با پای راست به ثمر رسیده بود. یعنی ۱۳ گل که هفت‌تای آن پای چپ بود و شش تا هم با پای راست.

ضربه سر، حلقه گم‌شده گل‌های علیپور بود. در حالی که یکی از چهار گل فصل قبل علیپور در لیگ برتر با ضربه سر به ثمر رسیده بود ولی در این فصل، ضربات سر هیچ نقشی روی سیزده گل قبلی این بازیکن نداشتند. تا اینکه بالاخره آقای گل این فصل، در بازی با تراکتورسازی این طلسم را شکست. علیپور موفق شد با ضربه سر دروازه گروسیان را باز کند. اتفاقی که علاوه بر صدرنشینی در جدول گلزنان، مدل جدیدی از گل را هم به او هدیه کرد. حالا علاوه بر پای راست و چپ، علیپور با ضربه سر هم گل زده تا غیرقابل پیش‌بینی‌تر از قبل شود


برچسب‌ها: علیپور, راست, چپ, سر ...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : شنبه 9 دی 1396 ساعت: 13:58