ثبت اولین دبل فصل مقابل گربه سیاه؛ تراکتور سیزدهمین قربانی برانکو

ساخت وبلاگ
چکیده :   وبسایت رسمی برنامه نود - پرسپولیس، اولین دابل این فصل لیگ برتر را مقابل مربی بدست آورد که سال‌ها... با عنوان : ثبت اولین دبل فصل مقابل گربه سیاه؛ تراکتور سیزدهمین قربانی برانکو بخوانید :
 

ثبت-

وبسایت رسمی برنامه نود - پرسپولیس، اولین دابل این فصل لیگ برتر را مقابل مربی بدست آورد که سال‌ها برای‌شان گربه سیاه محسوب می‌شد.

به گزارش وبسایت نود، دقیقه ۸۹ بازی با فولاد، رحیم زهیوی اجازه نداد اولین دابل فصل لیگ برتر به نام پرسپولیس بخورد. در آن هفته، هیچ تیم دیگری هم نتوانست به این عنوان برسد تا این هفته، دوباره پرسپولیس فرصت شکست تراکتورسازی و ثبت اولین دابل لیگ هفدهم را داشته باشد. البته این بار، آن‌ها این عنوان را با ذوب آهن و سیاه جامگان که به صورت همزمان بازی کردند و در هر دو بازی رفت و برگشت حریف‌شان را بردند، شریک شدند.

پرسپولیس برانکو در سال‌های اخیر، تجربه دابل کردن سپاهان، فولاد، سایپا، گسترش فولاد، پدیده، نفت تهران، سیاه جامگان، ماشین سازی، صبا، ملوان، راه آهن و استقلال اهواز را داشت حالا، تراکتورسازی هم به این فهرست اضافه شد تا اولین تیمی باشد که در این فصل مقابل سرخپوشان تهران دابل می‌شود.

۱۳ تیم تا امروز، در یک فصل مقابل پرسپولیس برانکو دابل شده‌اند و این فهرست تا پایان لیگ می‌تواند کامل‌تر شود. استقلال، ذوب آهن، صنعت نفت آبادان، استقلال خوزستان، پارس جنوبی و سپیدرود، تیم‌های جدیدی هستند که در صورت برد پرسپولیس در بازی برگشت، به فهرست برانکو اضافه خواهند شد. فعلا پرسپولیس، اولین دابل فصل را بدست آورد و فاصله تا تیم دوم را به ۹ امتیاز رساند تا با خیال راحت‌تری، به هفته‌های باقی مانده لیگ برتر فکر کند.


برچسب‌ها: ثبت, دیر, تراکتور, پرسپولیس...
نویسنده : بازدید : 22 تاريخ : دوشنبه 11 دی 1396 ساعت: 9:21