یک احتمال جذاب؛ رویارویی پرسپولیس و طارمی در آسیا

ساخت وبلاگ
چکیده : وبسایت رسمی برنامه نود - مهدی طارمی قبل از سفر به جام جهانی، شاید به آزادی سفر کند و برای اولین با... با عنوان : یک احتمال جذاب؛ رویارویی پرسپولیس و طارمی در آسیا بخوانید :

یک--در-آسیا

وبسایت رسمی برنامه نود - مهدی طارمی قبل از سفر به جام جهانی، شاید به آزادی سفر کند و برای اولین بار روبروی پرسپولیس قرار بگیرد.

به گزارش وبسایت نود، بازی پرسپولیس و سپاهان در نقش جهان، آخرین قاب ثبت شده از طارمی و پرسپولیس بود. آقای گل دو فصل اخیر لیگ برتر، بعد از آن محروم شد و حالا به قطر سفر کرده است. بعد از جام جهانی هم احتمالا مقصد او، جایی غیر از قاره آسیا خواهد بود. با این وجود قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا، احتمال یک رویارویی جذاب را قبل از جام جهانی رقم زده است. رویارویی که دوباره طارمی را به آزادی می‌کشاند و این بار، او با پیراهن تیم جدیدش روبروی پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

الغرافه در بازی سوم پلی آف، با پاختاکور بازی دارد و با حضور ستاره‌هایی مثل اسنایدر و طارمی، شانس آن‌ها برای رسیدن به مرحله گروهی و همگروهی با تراکتورسازی زیاد خواهد بود. الجزیره امارات و الاهلی عربستان هم دیگر همگروهی‌های الغرافه هستند. الجزیره بر خلاف فصل پیش، اوضاع خوبی ندارد و در رده پنجم لیگ کشورش قرار گرفته است. تراکتور هم که در حال حاضر، بدترین سال‌های حضورش در لیگ برتر را پس از بازگشت از لیگ یک تجربه می‌کند. در این شرایط، صعود الغرافه از مرحله گروهی هم بسیار محتمل به نظر می‌رسد.

در قرعه کشی لیگ قهرمانان، تیم‌های اول و دوم گروه A و C روبروی هم قرار می‌گیرند. گروه C، یعنی گروهی که پرسپولیس در آن حضور دارد و شانس اول صعود هم محسوب می‌شود. در صورتی که پرسپولیس و الغرافه هر دو اول یا دوم نشوند، در صورت صعود در مرحله یک هشتم نهایی باید با هم بازی کنند. سرگروهی یکی از دو طرف و دوم شدن طرف دیگر، که شاید در مقطع فعلی نه طارمی و نه باشگاه علاقه‌ای به رقم خوردن 


برچسب‌ها: رویارویی, طارمی, آسیا...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : چهارشنبه 20 دی 1396 ساعت: 14:49