بن بست در مذاکرات با باشگاه قطری / طارمی با الغرافه توافق نکرد

ساخت وبلاگ
چکیده : وبسایت رسمی برنامه نود - مهدی طارمی بر سر قراردادش با باشگاه الغرافه توافق نکرده و باشگاه پرسپولیس... با عنوان : بن بست در مذاکرات با باشگاه قطری / طارمی با الغرافه توافق نکرد بخوانید :

بن-بست-در-

وبسایت رسمی برنامه نود - مهدی طارمی بر سر قراردادش با باشگاه الغرافه توافق نکرده و باشگاه پرسپولیس هم تمایلی به بازگشت وی ندارد.

به گزارش اختصاصی خبرنگار وبسایت نود، مهدی طارمی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس دو روز پیش راهی قطر شد و دیروز در باشگاه الغرافه تست پزشکی را داد.  او قرار بود امروز مراسم معارفه اش در حضور رسانه ها برگزار شود اما چنین اتفاقی رخ نداد.

حالا از قطر خبر می رسد طارمی بر سر بندهای پینشهادی قراردادش با الغرافه توافق نکرده است. احتمال اینکه طارمی به دلیل اینکه تمایل به بازی در اروپا دارد بر سر بندی که پس از جام جهانی بتواند با پرداخت ۵۰۰ هزار دلار به تیمی اروپایی منتقل شود به مشکل خورده باشد وجود دارد.

در پرسپولیس هم تمایلی به بازگشت طارمی وجود ندارد چراکه باشگاه به الغرافه نامه زده و نگران است ماجرای ریزه اسپور تکرار شود.

طارمی مردد است و این نشان می دهد او همچون گذشته تمایل چندانی به بازی در تیم های عربی ندارد. باید دید این گره کور طارمی، پرسپولیس و الغرافه چگونه باز خواهد شد.

باشگاه پرسپولیس هم در شرایطی طارمی را راهی الغرافه کرد که بر سر مبلغ رضایتنامه توافق قطعی نشده بود.  پیشنهاد الغرافه صدور رضایتنامه با ۵۲۰ هزار دلار بود و اصرار پرسپولیس به دریافت مبلغ بیشتر بود. آنها در نهایت به توافق رسیدند پرسپولیس ۵۰۰ هزار دلار از الغرافه دریافت کند و ۱۰۰ هزار دلار از طارمی بگیرد. 

الغرافه می توانست بابت ۵ ماه حضور طارمی در این تیم بخشی از درآمد ۲۲۱ هزار دلاری طارمی از سوی فیفا را هم دریافت کند اما با اصرار پرسپولیس و موافقت الغرافه تیم قطری اعلام کرد این درآمد کاملا به پرسپولیس تعلق می گیرد.

پرسپولیس و الغرافه به توافق رسیدند و حالا این طارمی است که با الغرافه به بن بست رسیده است.

باید دید اگر الغرافه به پرسپولیس نامه کتبی دهد که مشکلی با بازگشت طارمی ندارد آیا باشگاه پرسپولیس و برانکو او را می خواهند یا خیر؟


برچسب‌ها: پرسپولیس, کتبی باشگاه...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : جمعه 22 دی 1396 ساعت: 0:00