باشگاه قطری تهدید کرد؛ مخالفت الغرافه با بازگشت طارمی به ایران

ساخت وبلاگ
چکیده : وبسایت رسمی برنامه نود - درپی عدم توافق طارمی با باشگاه الغرافه بر سر برخی از بندهای قراردادش، تیم... با عنوان : باشگاه قطری تهدید کرد؛ مخالفت الغرافه با بازگشت طارمی به ایران بخوانید :

وبسایت رسمی برنامه نود - درپی عدم توافق طارمی با باشگاه الغرافه بر سر برخی از بندهای قراردادش، تیم قطری حاضر به از دست دادن مهاجم ملی پوش پرسپولیس نشده و مخالفت خود را با بازگشت وی به ایران اعلام کرده است.

به گزارش اختصاصی خبرنگار وبسایت نود، باشگاه الغرافه به طارمی و مدیربرنامه هایش اعلام کرده در صورتی که این بازیکن بخواهد به ایران برگردد، اقدام قانونی خواهد کرد.

باشگاه پرسپولیس هم با توجه به نامه ای که به الغرافه داده، تمایلی برای بازگشت طارمی به ایران ندارد چراکه بسیار نگران است ماجرای ریزه اسپور برای آنها تکرار شود.

باید دید طارمی امروز(پنجشنبه) با الغرافه توافق خواهد کرد و یا الغرافه حاضر می شود با صدور نامه ای کتبی برای باشگاه پرسپولیس اعلام کند ادعایی در قبال بازگشت طارمی ندارد.

در نهایت این که باید دید باشگاه پرسپولیس و برانکو که موافقت خود با جدایی طارمی را رسما اعلام کردند، تمایلی به بازگشت این بازیکن دارند یا خیر.


برچسب‌ها: باشگاه, طارمی, تهدید...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : جمعه 22 دی 1396 ساعت: 0:00